Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace
Upozornění! Naše prodejna je od 28.12.2020 otevřena pouze pro výdej objednávek. Provoz e-shopu a zásilkovny nepřerušen.
Otevírací doba: Pondělí - pátek: 9.00-16.00h. 31.12.2020 až 3.1.2021 zavřeno.

Sennheiser představil novou řadu sluchátek

Na letošní výstavě spotřební elektroniky v Berlíně představila firma Sennheiser mnoho novinek, které rozšíří výrobní program a nabídku vhodných sluchátek pro každou příležitost, pro každého posluchače.

Domácí sluchátka

Nová řada circum-aurálních sluchátek zahrnuje tři otevřené modely HD 559, HD 579 a nejvyšší model řady HD 599, nabídku doplňují uzavřená sluchátka HD 569. Všechny čtyři nové modely jsou určeny především pro domácí poslech zkušenějších milovníků hudby. Díky velkým sluchátkovým mušlím a kvalitnímu polstrování náušníků jsou příjemné a komfortní i při dlouhém poslechu. Kvalitnímu zvuku napomáhá i "Ergonomic acoustic refinement" (E.A.R.) technologie ideálního směrování zvuku ve sluchátkové mušli. Modely jsou kvalitativně odstupňovány dle číselného označení a tak si snadno vybere každý.

Přenosná sluchátka

Uživatelům, kteří preferují ultralehká sluchátka vychází Sennheiser vstříc nabídkou řady HD 2. Nová generace sluchátek zahrnuje modely HD 2.10 a HD 2.20s stejně jako HD 2.30i a HD 2.30G. Tato sluchátka vynikají (kromě výborného zvuku) komfortními náušníky. Jsou odolná, praktická, jejich uzavřená konstrukce a polstrování výrazně izoluje posluchače od okolního hluku dopravy a dalších ruchů. Také jejich kabely jsou vybaveny ovladači s integrovaným mikrofonem pro využití s mobilem.

Bezdrátová sluchátka

Prémiová, mimořádně komfortní sluchátka PXC 550 Wireless dokáží výrazně potlačit vnímání okolního hluku pomocí NoiseGard hybrid. Tento přizpůsobivý systém se přesněji zaměří na aktuální rušivé kmitočty. Příjemný je fakt, systém umožňuje eliminaci hluku i samostatně bez poslechu hudby a umožní vám odpočinek. Kvalita zvuku je excelentní a díky tichu si ji můžete plně vychutnat. Sluchátka získala ocenění iF Design Award 2016.

Cestovní sluchátka PXC 480 mají podobné funkce a kvalitu zvuku jak výše popsaný model, ale využívají klasické kabelové připojení ke smartphonu či přehrávači.

Herní sluchátka

Na letošní výstavě IFA se Sennheiser také výrazně postaral o milovníky počítačových her. Pro ty připravil jak nabídku nových velmi sofistikovaných sluchátek, dokonce i s poslechem 7.1, ale i herních sluchátkových zesilovačů. První novinkou je model PC 373D, tento herní headset má otevřenou konstrukci a high-endové parametry. Dokonalému ponoření do hry a jejího prostředí napomůže 7.1 dolby Surround Sound s krystalicky čistým, přehledným a výrazným zvukem. Prostorové rozeznávání okolních dějů ve hře napomáhá i jejímu úspěšnějšímu průběhu.

Herní headset zcela nového typu je GSP 300, uzavřené konstrukce vyvinutý pro hráče usilující o nový vyšší level v prožívání herních situací. Dokonalý precizní zvuk s mohutně realistickým basovým projevem dává všemu jiný, zcela reálný rozměr. Velmi realistická, zábavná reprodukce je vhodně doplněna sofistikovanými sluchátkovými mušlemi a precizními náušníky, které zaručují dlouhodobý komfort bez ohledu na trvání herních akcí.Pro dorozumívání s vlastním týmem sloučí noise-cancelling mikrofon, který minimalizuje přenos okolních ruchů do komunikace s hráči.

Herní sluchátkové zesilovače

Absolutní novinkou jsou akustické zesilovače určené především pro ozvučení herních sluchátek při počítačových hrách moderního typu. GSX 1000 a GSX 1200 PRO, jsou určeny pro ozvučení her s prostorovým zvukem v profesionální akustické kvalitě. Oba zesilovače obsahují sofistikovaný DAC dekodér.