Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Lyngdorf - nově v nabídce

Vážení příznivci kvalitního zvuku, s velkou radostí bychom Vám chtěli oznámit, že jsme se stali autorizovaným prodejcem unikátních hifi produktů dánské značky Lyngdorf. V této souvislosti jsme pro Vás připravili prezentaci těchto produktů. Rádi bychom Vás tímto pozvali na ultimátní test a představení těchto Seveřanů - jak je u nás již zvykem v neformální, přátelské atmosféře u dobré kávy nebo sklenky dobrého pití.

Na co se můžete těšit?

 

 

 

 

Jméno zakladatele Petera Lyngdorfa je v oboru velice uznávané - tento pán má svoji historii významně spojenou kromě jiného se značkami NAD Electronics, Dali, TacT Audio (první plně digitální zesilovač na světě), Purifi a samozřejmě především Lyngdorf Audio a Steinway Lyngdorf.

Za zmínku určitě stojí také americká značka Snell Acoustics, kterou v roce 1990 koupil a začal tak svoji tři dekády dlouhou cestu vývoje, jehož výsledkem je aktuálně nejdokanalejší systém korekce akustiky místnosti RoomPerfectTM. O jeho kvalitách svědčí také fakt, že další legendární výrobce - americký McIntosh - se jej také rozhodl ve svých produktech využívat.

 

 

 

Zobrazit všechny produkty Lyngdorf