Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Nové sportovní kamery GoPro HD Hero2

Společnost GoPro přichází na trh s novou kamerou HD HERO2. Jedná se o horkou novinku, která přináší vylepšení stávajících vlastností HD GoPro kamery.

Hlavními novinkami kamery HD HERO2 jsou 11-Megapixelový fotoaparát, nahrávání videa při plném rozlišení (1080p) v širokoúhlém záběru 170°, pořízení 10 snímků za vteřinu. Navíc má kamera vylepšený senzor, který zachytí více detailů a je vynikající také při slabém osvětlení.

Vaše záběry budou ještě lepší a ostřejší než kdy dřív!  Již brzy bude k dostání Wi-Fi BacPac a dálkové ovládání, díky kterému budete moci ovládat jedním stiskem několik kamer naráz nebo ihned sdílet videa na vašem Smart phonu, I-Padu/PC.

Kamera je k dostání ve 3 různých balíčcích – OUTDOOR Edition, MOTORSPORTS Edition a SURF Edition, přičemž se liší přibaleným příslušenstvím – různým typem uchycení. Kamera je samozřejmě i nadále vodotěsná do 60m a nárazuvzdorná.

Už nikdy nepropásněte vrcholný okamžik z vaší akce! HD HERO2 je bezpochyby nejvšestrannější minikamerou na světě.

Aktuálně je dostupnost těchto kamer cca týden od objednání.

Doporučujeme zhlédnout promo video od GoPro.