Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Skvělé Loewe LED Smart TV za akční cenu!

Vážení zákazníci, s radostí Vám oznamujeme, že aktuálně máme v nabídce chytré LED televizory Loewe Xelos s úhlopříčkou 116cm (46") za mimořádně příznivou cenu - 31 990 Kč s DPH!

Značku Loewe není potřeba představovat - tento německý výrobce s více než 50-letou tradicí ve výrobě televizorů je stálicí na trhu.

Objevte také svět Loewe! Design, obraz, funkce a možnosti nastavení: Loewe Xelos nabízí perfektní vstup do světa premiového segmentu domácí zábavy.

Nyní máte jedinečnou příležitost zakoupit LED televizor Loewe Xelos 46 za cenu ve které se běžně pohybují spíš TV nižší třídy - skladem máme hned tři barevná provedení (Black, Mocca a White). Namísto původních 56 990 Kč nabízíme nyní tyto televizory za 31 990 Kč s DPH!

Jednoduše. Lehce. Úderně. Loewe Xelos.

Obsluha některých věcí by měla být pokud možno jednoduchá. Vaše televize je jedním z nich.

Loewe Xelos to naplňuje bezezbytku. Je jednoduše inteligentní. Technologie uvnitř je prostá všech komerčních triků a plná promyšlených benefitů. Celý systém může být kdykoli rozšířen doplňkovou výbavou. Funkční, čistý design završuje celé představení.

Téměř příliš krásná pro reálný život. Loewe Xelos Design.

Xelos stojí připravený v místnosti. Jeho puristický design čiší sebedůvěrou. Měkké linky perfektně doplňují použité materiály. Objevte novou interpretaci moderní klasiky: prémiové zpracování až do posledního detailu. Elegantní zdrženlivost.

Loewe Xelos technologie.

Spolu s Xelosem si můžete užívat domácí zábavy bez jakéhokoli rušení. 100Hz technologie obrazu zajistí optimální potěšení z obrazové kvality s dokonalým podáním detailů a 24p motion picture zajistí jejich perfektně plynulý pohyb.

Výbava nemůže být kompletní bez vestavěných tunerů DVB-T a DVB-C. Doplňkově je možné televizor vybavit také DVB-S tunerem pro příjem satelitního vysílání a vše snadno obsluhovat pomocí jediného ovladače. Díky volitelnému DR+ HDD rekordéru je i záznam HDTV jednoduché. Tak jednoduché, jak jen TV může být.

Prvotřídní týmová práce. Loewe Xelos System.

S televizorem Xelos můžete kombinovat další doplňkové komponenty pro dosažení vyšší audiovizuální úrovně, jako například další reproduktory, které pomohou rozšířit systém na Sound 3.1 Surround až po Sound 5.1 Cinema.
Také DVD rekordér ViewVision je dostupný na speciálním Xelos racku - perfektní způsob, jak integrovat váš systém.
Menší Xelos Tv tvoří dokonalého partnera do dalších místností.Loewe Xelos.

Funkce Loewe Xelos - Prémiové funkce.

Zažijte veškeré funkce potřebné pro radosti ze sledování TV a ryzí dokonalost: 100Hz zpracování obrazu pro dosažení perfektní ostrosti pohybu. LED podsvětlení pro dokonale ostrý kontrast. HDTV DVB-T/C/S/S2 přijíámač pro příjem digitálního vysílání ve vysokém rozlišení - vše je již instalováno. Je zde také k dispozici CI+ slot pro dekódování placených programů.

USB záznam na Loewe Xelos - Prémiové náhrávání.

Zažijte nevídanou televizní svobodu - spolu s USB nahráváním můžete snadno nahrávat již běžící programy přijímané jakýmkoli z vestavěných přijímačů, sledovat je později pomocí funkce Time Shift případně jednoduše programovat jejich záznam pomocí přehledného EPG. Připojte externí HDD (například Loewe Movie Vision DR+) do USB konektoru Loewe Xelos. Cokoli jste nahráli, můžete snadno sledovat na jakékoli další Loewe TV.

Možnosti nastavení Loewe Xelos - Prémiové možnosti nastavení.

Objevte mimořádně rozmanité způsoby integrace Loewe Xelos do vašeho obytného prostoru: na stůl, na zeď, na podlahu, dokonale integrovaná do výklenku ve zdi vašeho pokoje nebo elegantně usazená na Loewe Rack.