O nás

Zabýváme se prodejem značkové spotřební elektroniky. V naší nabídce naleznete vše pro obraz, zvuk a multimédia. Odborná pomoc při výběru zboží je pro nás samozřejmostí.

Provozujeme také kamenný obchod, kde máte možnost si veškeré zboží prohlédnout a vyzkoušet. Zároveň nabízíme našim zákazníkům možnost odborné instalace zakoupeného zboží.

Reklamacím se snažíme předcházet prodejem kvalitního zboží od renomovaných výrobců. Pokud má zákazník i přesto se zakoupeným zbožím jakékoliv problémy, může se na nás kdykoli obrátit.

Jako TOP partner Skylinku nabízíme veškeré služby spojení s registrací, správou karet a poplatků potřebných pro příjem satelitní televize. Provádíme také instalace satelitních antén.

Nabízíme také digitalizaci analogových nahrávek.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně naší firmy, fungování těchto stránek anebo spolupráci s námi, napište nám. Pokud máte dotaz na konkrétní produkt, položte jej na stránce daného produktu.

Poslechové studio v Čestlicích

Poslechové studio v Čestlicích
Našim klientům nově nabízíme využití poslechového studia v Čestlicích u Prahy, kde nabízíme možnost vyzkoušení a předvedení výrobků střední a vyšší kategorie.

Poslechové studio v ČB

Poslechové studio v ČB
V naší nabídce naleznete také hifi komponenty, reprosoustavy a sluchátka. Vzhledem k tomu, že posouzení poslechové kvality těchto výrobků je velmi individuální, doporučujeme si vše ...

Historie firmy

Historie firmy
Firma vznikla po revoluci v roce 1991 v restituované budově v centru Českých Budějovic - v ulici U Černé věže. Již od počátku jsme se orientovali na kvalitní značkové zboží, které ...

Naše prodejna

Naše prodejna
Naše prodejní sídlo se skládá ze dvou částí - prodejen. V levé části najdete vše co se týká televizorů, televizního a satelitního vysílání, přehrávání hudby a filmů.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora
Reklamacím se snažíme předcházet prodejem kvalitního zboží od renomovaných výrobců. Pokud má zákazník i přesto se zakoupeným zbožím jakékoliv problémy, může se na nás kdykoli ...
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace