Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Vše o nákupu

Aby se Vám u nás dobře nakupovalo, připravili jsme podrobný návod, který Vás provede krok za krokem prvním nákupem. Před samotným nákupem je dobré seznámit se s našimi obchodními podmínkami, možnostmi platby a cenou dopravy.

Pokud se projeví závada u zboží, které jste u nás nakoupili, možná se Vám bude hodit návod jak reklamovat zboží. Pokud něčemu nerozumíte nebo máte nějaké připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Našim obchodním partnerům nabízíme zajímavé dealerské ceny.

Ochrana osobních údajů

Ochraně osobních údajů věnujeme velkou pozornost. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme, k jakým účelům je používáme, komu je můžeme ...

Ochrana osobních údajů

GoPay

GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě.

GoPay

Home Credit

Home Credit a.s. vám nabízí pohodlné, jednoduché a dostupné financování vašich nákupů. Jedná se o spotřebitelský úvěr Home Credit, který vám umožní nakoupit ihned jakékoliv ...

Home Credit

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.melodiecb.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Obchodní podmínky

Možnosti platby

Existuje více variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Možnosti platby

Ceny dopravy

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Ceny dopravy

Jak nakupovat

Pokud jste zde poprvé, zajisté se Vám bude hodit malý průvodce, jak u nás nakupovat - seznámí Vás se všemi úkony potřebnými pro objednání zboží.

Jak nakupovat

Jak reklamovat zboží

Pokud nastane situace, že některý z našich produktů nefunguje zcela správně, chceme Vám tímto návodem pomoci jak postupovat při reklamaci.

Jak reklamovat zboží