Vše o nákupu

Aby se Vám u nás dobře nakupovalo, připravili jsme podrobný návod, který Vás provede krok za krokem prvním nákupem. Před samotným nákupem je dobré seznámit se s našimi obchodními podmínkami, možnostmi platby a cenou dopravy.

Pokud se projeví závada u zboží, které jste u nás nakoupili, možná se Vám bude hodit návod jak reklamovat zboží. Pokud něčemu nerozumíte nebo máte nějaké připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Našim obchodním partnerům nabízíme zajímavé dealerské ceny.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Ochraně osobních údajů věnujeme velkou pozornost. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme, k jakým účelům je používáme, komu je můžeme ...

GoPay

GoPay
GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě.

Home Credit

Home Credit
Home Credit a.s. vám nabízí pohodlné, jednoduché a dostupné financování vašich nákupů. Jedná se o spotřebitelský úvěr Home Credit, který vám umožní nakoupit ihned jakékoliv ...

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.melodiecb.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Možnosti platby

Možnosti platby
Existuje více variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Ceny dopravy

Ceny dopravy
Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Jak nakupovat

Jak nakupovat
Pokud jste zde poprvé, zajisté se Vám bude hodit malý průvodce, jak u nás nakupovat - seznámí Vás se všemi úkony potřebnými pro objednání zboží.

Jak reklamovat zboží

Jak reklamovat zboží
Pokud nastane situace, že některý z našich produktů nefunguje zcela správně, chceme Vám tímto návodem pomoci jak postupovat při reklamaci.

Velkoobchod

Velkoobchod
Naše firma je autorizovaný prodejce značek Pioneer a Alpine pro jihočeský kraj.
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace