Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Naše prodejna

Naše prodejní sídlo se skládá ze dvou částí - prodejen. V levé části najdete vše co se týká televizorů, televizního a satelitního vysílání, přehrávání hudby a filmů.

Široká nabídka hifi a mikrosystémů, přenosných rádií, aktivních reproduktorů, sluchátek, mikrofonů, různé příslušenství jako držáky, kabely, konektory a záznamová média.

V pravé části najdete velký výběr hi-fi komponentů a reprosoustav těch nejlepších značek pro poslech hudby v té nejvyšší možné kvalitě. Kromě klasického hifi se zde zabýváme samozřejmě i domácím kinem a multizónovým ozvučením - od návrhu až po samotnou realizaci. Dále zde máme v nabídce kvalitní projektory pro prezentace i domácí kino. Nezapomínáme také na stále rostoucí oblibu gramofonů a jejich příslušenství.