Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  Rozumím Další informace

Nejnovější řada Wi-Fi reproduktorů JBL Authentics

Představujeme sérii JBL Authentics. Ohromující zvukový výkon s nadčasovým retro designem inspirovaným dědictvím JBL. Nabitý funkcemi JBL Authentics 500 je skutečným středobodem domácnosti, s všestranným inteligentním Wi-Fi a reproduktorem Bluetooth, který poskytuje Dolby Atmos® pro obklopení posluchačů pohlcujícím zvukem. Domácí reproduktory JBL Authentics 200 a přenosné JBL Authentics 300 doplňují zcela novou řadu JBL Authentics.

Zvuk, který naplňuje místnost v celém domě

Buďte v centru své oblíbené skladby, protože JBL Authentics 500 vás zve zažít hudbu jako nikdy předtím. Tři 1" výškové reproduktory a tři 2,75" basové reproduktory poskytují křišťálově čistý zvuk, zatímco 6,5" subwoofer poskytuje solidní a přesné basy. Vychutnejte si 270 wattů 3.1 kanálového zvuku a Dolby Atmos, který vás přenese do vícerozměrného zvukového zážitku s přidanými vrstvami a ostřejšími detaily. Zažijte živou hudbu z první řady, aniž byste museli opustit dům.

JBL Authentics 300 nabízí přenosný, vysoce výkonný zvuk s vestavěnou 8-hodinovou baterií pro ty, kteří hledají vynikající zvuk v domě a okolí. S výraznými výškami a hlubokými basy si můžete vychutnat výjimečný zvukový výkon, ať jste kdekoli - od kuchyně po zahradu nebo venkovní párty.

Vyplňte jakýkoli prostor - velký nebo malý - se stereo zvukem od JBL Authentics 200. Pár 1" výškových reproduktorů oživí každou skladbu, zatímco 5" basový woofer a 6" pasivní radiátor vytvářejí hluboké basy pro dokonalou rovnováhu bez ohledu na žánr.

Ikonický retro design s moderním nádechem

Krásný design inspirovaný slavným dědictvím JBL. Inspirace legendárním JBL L100 ze 70. let, čerpá řada JBL Authentics z bohaté historie JBL s moderním nádechem. S prémiovým hliníkovým rámem, zakázkovým krytem potaženým syntetickou kůží a přepracovanou mřížkou Quadrex je řada JBL Authentics navržena tak, aby nezůstala zticha.

První průmyslová integrace vytvořena ve spolupráci s Amazonem a Googlem

Představujeme novou integraci postavenou ve spolupráci s Amazonem a Googlem, která zákazníkům poskytuje současný přístup k jejich hlasovým asistentům na reproduktorech JBL Authentics, což umožňuje zákazníkům, kteří se rozhodnou zaregistrovat oba asistenty, komunikovat s Google Assistant nebo Alexa současně na stejném zařízení. Díky službám Google Assistant a Alexa, které jsou k dispozici současně, mohou zákazníci bez problémů komunikovat s oběma hlasovými asistenty, využívat jejich různých schopností a přepínat mezi nimi pro různé aktivity. Jakmile je povoleno, použijte libovolného hlasového asistenta k přehrávání oblíbené hudby, ovládání inteligentních domácích zařízení, nastavení časovačů, budíků a dalších funkcí, jako je hands-free pouze s hlasem. Jakmile nastavíte asistenty v aplikaci JBL One, stačí říct "Hey Google" nebo "Alexa".

Zažijte vše od podcastů až po internetové rádio v ohromujícím HD. Výhody Wi-Fi zůstávají. Streamujte hudbu pomocí vestavěnýchTM funkcí AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Spotify Connect a Chromecast, abyste mohli místnost opustit nebo přijmout hovor bez přerušení hudby. Nemůžete se dohodnout na písničce? Díky umístění více  reproduktorů JBL Authentics v domě, si můžete naladit jinou atmosféru v každé místnosti. Nebo připojte dva a více reproduktorů a přehrávejte jeden playlist ,aby si všichni užili stejný rytmus.

Hledáte skvělý zvuk v každé místnosti? Automatické ladění kalibruje a upravuje zvukový výkon vždy, když je reproduktor zapnutý, takže se můžete pohodlně usadit a relaxovat s vědomím, že zvuk bude optimalizován bez ohledu na to, kam reproduktor umístíte.

"Dědictví našich značek pro nás bylo vždy důležité a řada JBL Authentics přináší kvalitu zvuku, jedinečný design a bezkonkurenční funkce," jak řekl Carsten Olesen, prezident Consumer Audio ve společnosti HARMAN. "Žijeme v době, kdy je po 'newstalgii' velká poptávka. Řada JBL Authentics čerpá z naší ikonické minulosti s retro designem a zároveň poskytuje vynikající zvuk a technologie, které naši zákazníci očekávají. Inovace, jako je Dolby Atmos a simultánní hlasoví asistenti se střetávají s přepracovaným retro dizajnem mřížky Quadrex grille v řadě reproduktorů, které definují budoucnost zvuku."

Snadno nastavte reproduktory, procházejte integrované hudební služby a hledejte nové skladby a umělce prostřednictvím aplikace JBL One. S plně přizpůsobitelným ekvalizérem v aplikaci můžete plně přizpůsobit svůj zážitek z poslechu.

JBL Authentics je vyroben ze 100% recyklované tkaniny, 85% recyklovaného plastu a 50% recyklovaného hliníku. Je k dispozici v černé barvě od 15. září 2023 na JBL.com v obalu vyrobeném z papíru s certifikací FSC a potištěném sójovým inkoustem.

*Amazon Alexa a Google Assistant nemusí být k dispozici ve všech zemích a jazycích. Dostupnost, vlastnosti a funkce se mohou lišit.